این مطلب ۴۳ بار خوانده شده

بسیج رسانه برای ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی تلاش کند

فرمانده سپاه نینوا گفت: بسیج رسانه در بخش اقتصاد مقاومتی که از گفتمان مقام معظم رهبری است ورود پیدا کرده و این مسئله را به یک گفتمان رایج در بین آحاد جامعه تبدیل کنید.
نسخه مناسب چاپ

محمدحسین بابایی در سومین جلسه شورای بسیج رسانه استان گلستان اظهار داشت: مقام معظم رهبری ۷ سال پیش مسئله ناتوی فرهنگی را مطرح کردند مقابله با ناتوی فرهنگی نیاز به یک کار قرارگاهی دارد.

وی افزود: بسیج رسانه باید به معنی قرارگاه باشد که همه جانبه نقش خودشان را در دفاع از نظام تعریف و راهکار عملیاتی داشته باشند.

بابایی با تاکید بر اینکه برای ارتقاء سطح معرفت دینی، اخلاقی و همچنین مهارت و تخصص رسانه ای وارد عمل شوید، تصریح کرد: باید در این حوزه با تلاش و برنامه ریزی  یک امکان افزوده را ایجاد کیند که در کنار آن رشد کیفی تخصصی اصحاب رسانه را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه نباید آرمان ها را فراموش کرد، گفت: صحنه نبرد را در حوزه رسانه ترسیم و هر کدام بخشی از آن را برعهده بگیریم.

بابایی با بیان اینکه شناخت دشمن و تقسیم کار مهم است، افزود: هرگاه به یاد داشته باشیم که برای این انقلاب ۳۰۰ هزار شهید تقدیم کرده ایم باید به خود بلرزیم و نباید اجازه دهیم که به نیتی غیر از خدا وارد کارها شویم.

فرمانده سپاه نینوا گفت: هر کس غیر از خدا در کارها ورود پیدا کرد ذلیل شده است، و این مسئله به قدری اهمیت دارد که حتی خداوند نیز این عذاب را برای آخرت نمی گذارد و در همین دنیا این انسان های را که خون شهیدان را نادیده می گیرند حقیر خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه بسیج رسانه بخشی از خاک ریز جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: در خط اول دفاع از نظام قرار گیرد چرا که بالفعل و بالقوه توان و انرژی زیادی برای خدمت کردن در این حوزه دارید.

وی تاکید کرد: در بخش اقتصاد مقاومتی که از گفتمان مقام معظم رهبری است ورود پیدا کرده و این مسئله را به یک گفتمان رایج در بین آحاد جامعه تبدیل کنید.

بابایی یادآور شد: جنگ فرهنگی و اقتصادی مسئله ای است که باید به آن اهمیت داد و با یک روحیه جهادی وارد این حوزه شد ./ خبرگزاری بسیج

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.