این مطلب ۵۰ بار خوانده شده
معاون سازمان بسیج رسانه در جمع خبرنگاران:

مردم تشنه کار فرهنگی هستند

معاون اجرایی و امور استان‎های سازمان بسیج رسانه با تاکید بر اینکه در کار فرهنگی وقت تعارف کردن نیست، گفت: مردم تشنه کار فرهنگی هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از فارس ، قاسم کشمیری امشب در جمع خبرنگاران گلستان، اظهار داشت: کار فرهنگی با حلوا حلوا گفتن انجام نمی‎شود همه باید در این عرصه ورود کنند.

وی با بیان اینکه عزت و آبروی افراد خط قرمز است، تصریح کرد: تیترهایی که سبب تشویش اذهان عمومی شود نشانگر بی‎تقوایی است.

خبرنگار با نگاه انقلابی نداریم/ ذائقه سیاسی مردم تغییر پیدا کرده است

این مسئول افزود: ما خبرنگار داریم اما نگاه انقلابی نداریم، لذا افراد را با قضاوت ناعادلانه زیرسوال می‎بریم و این رویکرد سبب می‎شود که ارزش خبری یک رسانه تنزل پیدا کند.

کشمیری با بیان اینکه ذائقه سیاسی مردم تغییر پیدا کرده است، ابراز داشت: دعوا و منازعات سیاسی به نفع نظام اسلامی نیست و نمی‎تواند اعتمادآفرینی مردم را جلب کند.

وی، عدم درک درست از جنگ نرم را یک معضل اساسی خواند و متذکر شد: باید در مسائل بصیرت داشته باشیم، اگر درگیر مسائل روزمره شویم موجبات انحراف به وجود خواهد آمد.

اتحاد با پول حل نمی‎شود/ سواد رسانه‎ای مردم را بالا ببریم

معاون اجرایی و امور استان‎های سازمان بسیج رسانه بر لزوم اتحاد و همبستگی در کشور تاکید کرد و ابراز داشت: اتحاد الزام جامعه اسلامی است، اتحاد با پول حل نمی‎شود باید یکدیگر را باور کنیم و برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی راهکار بدهیم.

کشمیری با بیان اینکه اتحاد لازمه پیشرفت است، ادامه داد: ما مشکل قانونی در زمینه رسانه نداریم مشکل اساسی به تفسیر قانون برمی‎گردد.

وی تأکید کرد: اگر می‎خواهیم به‎روز باشیم جهانی و انقلابی فکر کنیم باید اطلاعات خود را به‎روز کنیم، سواد رسانه‎ای مردم را بالا ببریم، مردم نباید هر خبری را به راحتی بپذیرند این رویکرد سبب می‎شود روحیه مطالبه مردم افزایش پیدا کند.

کشمیری بیان داشت: تا زمانی که مطالبه‎گری مبتنی بر حق و تقوا نباشد همه دچار روزمرگی می‎شوند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.