این مطلب ۵۹ بار خوانده شده

بسته‎های حمایتی در دستورکار بسیج رسانه

معاون اجرایی و امور استان‎های سازمان بسیج رسانه از ارائه بسته‎های حمایتی این تشکیلات به اصحاب رسانه خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از  فارس ،قاسم کشمیری امشب در نشست هم‎اندیشی بسیج رسانه با مدیران مسئول نشریات گلستان اظهار داشت: بسته‎های حمایتی در تولید محتوا، مقالات، کادرسازی و تربیت نیروی متخصص در دستور کار بسیج رسانه است.

وی در خصوص طرح توسعه و تقویت بسیج رسانه، بیان داشت: این طرح به کمیسیون امنیت ملی رفته و تعداد ۲۳۸ نماینده مجلس به آن رای مثبت دادند که این مهم یکی از معدود طرح‎هایی بود که با قاطبه رای نمایندگان مواجه شد.

معاون سازمان بسیج رسانه از حمایت دولت نسبت به طرح توسعه و تقویت بسیج رسانه خبر داد و افزود: ۹۰ درصد کار طرح مذکور به اتمام رسیده و آماده ورود به صحن علنی است که اگر این اتفاق محقق شود بخشی از دغدغه‎های رسانه‎ها مرتفع خواهد شد و بسیاری از کارها که از سوی دولت قرار است برون‎سپاری شود با مسئولیت بسیج رسانه قابل پیگیری است.

کشمیری، مردم نهاد بودن بسیج رسانه را وجه تمایز این تشکیلات از سایر مجموعه‎ها برشمرد و تصریح کرد: اگر در کشور همه به وظایف خود به درستی عمل کنند مشکلات مرتفع خواهد شد.

حقیقت‎گرایی در رسانه‎ها یک اصل اساسی است

این مسئول افزود: اینکه با تغییر دولت‎ها عده‎ای طرد و عده‎ای مورد توجه قرار می‎گیرند یک نقص اساسی در کشور محسوب می‎شود.

کشمیری بدحجابی را یکی از مشکلات فرهنگی جامعه اسلامی برشمرد و بیان داشت: بزرگترین مشکل فرهنگی کشور این است که استنباط هر یک از ما با یکدیگر متفاوت است و هر کدام اجتهادی نسبت به یک موضوع دارند.

وی ادامه داد: در بسیاری از موارد حتی تحمل شنیدن حرف‎های خود را نداریم در حالی که اکثر اختلافات در فضای صلح قابل حل شدن است.

کشمیری با بیان اینکه اصولگرا یا اصلاح‎طلب بودن مهم نیست، خاطرنشان کرد: مهم این است که همه زیر چتر انقلاب اسلامی و تابع امر رهبری باشند.

وی با تاکید بر اینکه حقیقت‎گرایی در رسانه‎ها یک اصل اساسی است، ابراز داشت: تمام دغدغه‎ها معطوف به حقیقت‎گرائی است و اگر این مهم به خوبی پیگیری شود بسیاری از مسائل مرتفع خواهد شد.

هیچکدام از جناح‎های سیاسی جنگ نرم را نشناخته است

معاون اجرایی و امور استان‎های سازمان بسیج رسانه با بیان اینکه هیچکدام از جناح‎های سیاسی جنگ نرم را نشناخته است، افزود: ما دشمنِ اصولگرا یا اصلاح‎طلب نداریم، دشمن آن طرف خاکریز است و اینکه برخی در کشور می‎گویند اگر فلان گروه بیاید من نمی‎آیم اینها با ادبیات انقلاب اسلامی همخوانی ندارد.

کشمیری با تاکید بر اینکه قطار انقلاب اسلامی مسیر بالنده خود را با قوت و قدرت پیش می‎برد، ابراز داشت: هر کس منطبق با شرایط حرکت نکند عقب می‎ماند.

وی با بیان اینکه تعداد رسانه‎های هم‎طراز انقلاب اسلامی کم است، گفت: اگر هدف گم و فضا غبارآلود شود آن وقت تشخیص مسیر درست از نادرست سخت خواهد شد.

در دشمن‎شناسی بسیار ضعیف هستیم/ تولید فکر بدون مدیریت جهادی نتیجه بخش نیست

این مقام مسئول بیان داشت: ما در دشمن‎شناسی بسیار ضعیف هستیم، رسانه‎ای که با چاشنی تقوا و همبستگی همراه باشد یقینا موفق عمل خواهد کرد.

کشمیری با اشاره به اینکه تولید فکر بدون مدیریت جهادی نتیجه بخش نیست، اظهار داشت: مدیریت مادی کارساز نیست، سربازان عرصه جنگ نرم باید خط شکن باشند و این مهم با اعتقاد و توکل به خدا و بروز استعدادها دست یافتنی است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.