این مطلب ۵۲ بار خوانده شده
رعیت خبر داد:

استقبال اصحاب رسانه گلستان از جشنواره شهدای غواص و مدافع حرم

محمد رعیت گفت: ۴۰۰ اثر از سوی اصحاب رسانه استان گلستان به دبیرخانه جشنواره شهدای غواص و خط شکن استان گلستان رسیده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان ؛ محمد رعیت صبح امروز در گفتگو خبری با اصحاب رسانه استان گلستان در خصوص جشنواره رسانه ای شهدای غواص و مدافعان حرم استان گلستان گفت: تاریخ تولید آثار جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و خط شکن از بهمن ماه سال ۱۳۹۳ همزمان با شهادت شهید حتم‎لو در نظر گرفته شد و اصحاب رسانه استان گلستان  می‎توانستندتا ۲۳ مهرماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

وی به استقبال پرشور اصحاب رسانه استان گلستان اشاره کرد و گفت: آثاری که از اصحاب رسانه استان گلستان به این جشنواره رسیده آثاری ارزشمند است و اصحاب رسانه نزدیک به ۴۰۰ اثر را به دبیرخانه ارسال کردند.

دبیر جشنواره شهدای غواص و مدافعان حرم استان گلستان ابراز داشت: داوران تا ۲۸ آبان ماه آثار برگزیده جشنواره شهدای غواص و مدافع حرم استان گلستان را مشخص خواهند کرد و  افراد برگزیده و منتخبین جشنواره در روز اختتامیه معرفی خواهند شد.

رعیت با بیان اینکه اختتامیه جشنواره در روز ۴ آذر ماه که در طول هفته بسیج تحت عنوان استکبارستیزی نامگذاری شده است، برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در این روز ساعت ۸.۳۰ صبح مراسم اختتامیه جشنواره در تالار فخر الدین اسعد گرگانی با حضور مهمانان ویژه برگزار خواهد شد و  از نفرات برگزیده تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی با بیان اینکه تیم داوری مجرب برای جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و مدافع حرم در نظر گرفته شده گفت: هادی طوماری از افراد با تجربه در حوزه خبرنگاری و مدرس خبرنگاری به عنوان مسئول هیئت داروان در نظر گرفته شده است.

گفتنی است جشنواره شهدای غواص و مدافع حرم استان گلستان با حضور اصحاب رسانه مدیران مسئول، خانواده شهدای مدافع حرم و شهدای غواص، رزمندگان غواص مدافعان حرم مسئولان مدیران و نهادهای اجرایی استان گلستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.