این مطلب ۶۴ بار خوانده شده

رمز موفقیت جشن زیر سایه خورشید در جوان‎گرایی است

عضو هیئت رئیسه کانون مداحان کشور رمز موفقیت برنامه‎های فرهنگی خصوصا جشن زیر سایه خورشید را در جوان‎گرایی دانست.
نسخه مناسب چاپ

محمدحسین کبیر در جمع مداحان استان گلستان اظهار داشت: با توجه به اینکه دشمن از طریق ماهواره‎ها و ابزارهای ضدفرهنگی خوارک مسموم به جامعه خصوصا قشر جوان تزریق می‎کند باید فضایی در جامعه فراهم شود که جوانان در آن به رشد و کمال برسند.

حضور پررنگ جوانان در برنامه‎های فرهنگی نشانگر موفقیت آنهاست

وی حضور پررنگ جوانان را در برنامه‎های فرهنگی نشانگر موفقیت آن دانست و تصریح کرد: اشاعه فرهنگ دینی و شعائر اسلامی باید نسل به نسل بسط و گسترش پیدا کند و ریشه دواندن این ارزش‎ها سبب می‎شود تا جامعه از بسیاری آسیب‎های اجتماعی مصون بماند.

رئیس کانون مداحان استان گلستان با بیان اینکه در برنامه‎های فرهنگی باید به جوانان میدان حضور داده شود، خاطرنشان کرد: قشر جوان ظرفیت‎ها، استعدادها و قابلیت‎های فراوانی دارند که اگر به درستی و در مسیر درست هدایت شود شاهد اتفاقات میمون و مبارکی خواهیم بود.

اول ذی‎القعده کلید برنامه‎های فرهنگی در گلستان استارت می‎خورد

کبیر با بیان اینکه از اول ذی‎القعده کلید برنامه‎های فرهنگی در گلستان استارت می‎خورد، یادآور شد: جشنواره رضوی، اجلاس پیرغلامان حسینی همه و همه مقدمه‎ای برای برگزاری هر چه باشکوهتر برگزار شدن برنامه‎های دهه کرامت است.

وی همکاری دستگاه‎ها و مسئولان دست‎اندرکار را در برگزاری باشکوه برنامه‎های فرهنگی مهم خواند و افزود: برگزاری و تقویت چنین برنامه‎هایی سبب شده تا اکنون استکبار وادار به عقب‎نشینی شود لذا معتقدم هر چه معنویت ملت ایران به رخ جهانیان کشیده شود استکبار خواهد فهمید که نمی‎تواند چشم طمع بر کشوری که ریشه در اعتقادات اهل‎بیت (ع) دارد و کشوری است که ندای حقانیت، صلح و دوستی، مودت و رافت می‎دهد بدوزد.

عضو هیئت رئیسه کانون مداحان کشور با بیان اینکه برنامه‎های فرهنگی سبب ترویج نشاط سالم دینی در جامعه می‎شود، گفت: باید از تمام ظرفیت‎هایی که این استان دارد استفاده کنیم تا برنامه‎ای ماندگار در عرصه فرهنگ رقم بخورد./فارس

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.