این مطلب ۱۳۸ بار خوانده شده
مدیر فرهنگی سازمان بسیج مداحان خبر داد:

برنامه های مداحان بسیجی در هفته دفاع مقدس

از دیگر برنامه های سازمان می توان به عیادت و بازدید مداحان پیشکسوت و نامدار از آسایشگاه های جانبازان اشاره کرد که به رسم هر ساله در این هفته اجرا خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

ذاکری مدیر فرهنگی سازمان بسیج مداحان در رابطه با برنامه های هفته دفاع مقدس این سازمان گفت: اولین برنامه ما غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام واقع در حسینیه شهدای بسیج در ۳۰ شهریور ماه می باشد. در این برنامه مراسم زیارت عاشورا و مرثیه سرایی نیز اجرا می گردد.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه های سازمان می توان به عیادت و بازدید مداحان پیشکسوت و نامدار از آسایشگاه های جانبازان اشاره کرد که به رسم هر ساله در این هفته اجرا خواهد شد. مداحان و مسئولین سازمان بسیج مداحان نیز در هفته دفاع مقدس با تعدادی از خانواده های شهدا دیدار خواهند داشت.

ذاکری افزود: برپایی مراسم پرفیض دعای کمیل در حسینیه شهدای بسیج هم زمان با  هفته دفاع مقدس از دیگر برنامه های سازمان بسیج مداحان می باشد.

مدیر فرهنگی سازمان بسیج مداحان در پایان گفت: ده ها برنامه و بازدید از خانواده شهدا و جانبازان نیز به صورت هماهنگ توسط مجموعه های سازمان بسیج مداحان در استان ها در طول هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.