این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کردکوی :

راهیان نور وسیله و دانشگاه خودسازی است

راهیان نور و مناطق جنگی که وسیله و دانشگاه خودسازی شهداست برای جوانان مشتاق که دنبال اعمال خالص و ناب هستند مکان و مسیری برای بیمه شدن در مقابل کارکردهای مخرب دشمن است.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش خبرنگار بسیج از کردکوی ، سرهنگ سمیعی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی گفت: با اهداء سلام به ارواح طیبه شهدا و امام شهیدان و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظر رهبری و تشکر ویژه از امت شهید پرور بخصوص مردم شریف و ولایتمدار شهرستان کردکوی که در عمل، وفاداری خود راه به نظام اسلامی در مناسبت های مختلف از جمله تشییع شهدای گمنام و راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند، بدین وسیله به عنوان یکی از خادمین شهرستان مراتب تقدیر و تشکر خود را از همشهریان عزیز، جوانان و نوجوانان، خواهران، اصناف و بازاریان و قشرهای مختلف اعلام می دارم.

وی در ادامه افزود: با توجه به اهداف نظام اسلامی که هدایت مردم بر اساس آموزه های دینی است و این آموزه ها باعث بصیرت و بیداری و ثبات قدم در مسیر نظام و انقلاب می گردد دشمن درصدد انجام اقدامات مخرب از طریق جنگ نرم و زدن اندیشه و فکر جوانان است، لذا وظیفه ما در بحث جوانان و مردم دوچندان شده و شهدا باز هم به کمک ما می آیند، باید سوال کنیم چطور؟

وی خاطر نشان کرد : اگر ضعف در بینش اعتقادی داریم، اگر یأس و ناامیدی در نسل جوان داریم، اگر خود باختگی خانواده ها در تربیت نسل جوان را داریم، اگر تفرقه و چند دستگی در جماعت را داریم، اگر فاصله بین مردم و علما و روحانیت را احساس می کنیم، اگر از میان رفتن قبح نامحرم و محرم را مشاهده می کنیم، اگر ابزار دشمن را در خانه هایمان می بینیم راهیان نور و مناطق جنگی که وسیله و دانشگاه خودسازی شهداست برای جوانان مشتاق که دنبال اعمال خالص و ناب هستند مکان و مسیری برای بیمه شدن در مقابل کارکردهای مخرب دشمن است.

سرهنگ سمیعی با اشاره به اطاعت و پیروی شهدا از امام و رهبرشان اظهار داشت: شهدا با اطاعت از امام و ولی امر خود به جبهه ها رفتند و ثابت کردند که پیرو ولایت هستند و فاصله ای بین خود و روحانیت ندیدند.

وی افزود: شهدا توکل بر خدا داشتند و از تحریم نترسیدند، با رتبه های علمی بالا در میدان کارزار با دشمن جنگیدند چرا که یأس و ناامیدی نداشتند. شهدا با عمل به تکلیف با نثار جان خود ثابت کردند که اهل حرف نیستند بلکه اهل عمل هستند.

فرمانده سپاه کردکوی تأکید کرد: شهدا به جوانان در خودشناسی و جلوگیری از بی هویتی، سرگشتگی و انحراف که خواست دشمن است کمک می کنند فلذا جبهه دانشگاه (راهیان نور)، درس عزتمندی، غیرت، اخلاص، وفا، شجاعت، شهامت، خودباوری، احساس تکلیف و عبادت، اطاعت، احترام و راست گویی، صداقت، وحدت و برادری می باشد.

وی افزود: مناطق جنگی ذخیره گاه و معدن دریافت انرژی اعتقادی و دینی برای جوانان و شارژ ارزش ها برای طول سال است.

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی از اعزام حدود ۵۰۰ نفر به مناطق عملیانی جنوب خبر داد و افزود: در حوزه شهرستان با کمک تمامی ادارات شهرستان، مردم خوب و خیر بخصوص فرماندار خوب و بسیجی و با پشتیبانی های ایشان، بسیج در دو مرحله خواهران و برادران تعداد بالغ بر ۵۰۰ نفر اعزام دارد که تاریخ اعزام برادران ۲۱/۱۲/۹۱ و تاریخ اعزام خواهران ۶/۱/۹۱ می باشد.

امید است که این اقدامات منشاء خیر و ذخیره ای برای آخرت، سودمند برای جوانان و استحکام و استقامت در ولایتمداری و حفظ ارزش ها باشد . انشاالله .

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.