این مطلب ۷۰ بار خوانده شده
مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان:

رشدبی سابقه سفرهای راهیان نور/اعزام بیش از ۶۷هزارگلستانی به مناطق جنوب

مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان از اعزام ۶۷ هزار و ۶۱۸ گلستانی به مناطق جنوب خبر داد و گفت: این آمار در مقایسه با ۱۰ سال گذشته اصلاً قابل مقایسه نیست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا ، دكتر حسین کریمی‎اول، مسئول ستاد اعزام راهیان نور گلستان گفت: اعزام راهیان نور طی سال‎های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۹ قریب به ۴۳ هزار و ۹۰۵ نفر بوده است که با پشتیبانی دستگاه‎های اجرایی استان این آمار روند صعودی به خود گرفت.

وی در خصوص اهمیت راهیان نور خاطرنشان کرد: نتیجه میراث شهدا ایستادگی، مقاومت، شجاعت و پایداری ملت ایران در مقابل دشمنان است که سبب بیداری اسلامی در جهان شده است.

مسئول ستاد اعزام راهیان نور گلستان تصریح کرد: به برکت آن از خودگذشتگی در سایه ولایت و اقتدار مقام معظم رهبری در برابر دنیا به عزت و استقامت رسیده و در برابر یاوه‎گویی‎های دشمن ایستادگی می‎کنیم.

 کریمی‎اول با اشاره به اینکه استقامت و پایداری، ثمره و راز ماندگاری این انقلاب است، افزود: باید از این میراث ماندگار همچون نگینی درخشنده و ارزشمند حفاظت کرده و به نسل‎های بعدی منتقل کنیم.

وی در پایان از استاندار گلستان و سایر دستگاه‎های اجرایی که در راستای راهیان نور تلاش داشتند، قدردانی کرد و افزود: نتیجه پشتیبانی‎های مستمر و دقیق بود که توانستیم هر سال بهتر از گذشته در این راستا گام برداریم

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.