این مطلب ۱۳۸ بار خوانده شده
مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان :

۱۵ هزار زائر گلستانی به کربلای ایران اعزام می شوند

جانشین سپاه نینوا گلستان گفت : برنامه ریزی شده که عید امسال ۱۰ هزار نفر از بسیج محلات و همچنین حدود ۵ هزار دانشجو با همکاری بسیج دانشجویی به کربلای ایران اعزام می شوند .
نسخه مناسب چاپ

حسن کریمی اول جانشین سپاه نینوا استان گلستان و مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان با تاکید بر اینکه برای درک بهتر راهیان نور ، ما باید فلسفه وجودی این اقدام بزرگ فرهنگی را بدانیم، اظهار داشت : همه کسانی که در مسیر انقلاب هستند باید بدانند که در دفاع مقدس و تاریخ انقلاب اسلامی ایثارگری ها و از خودگذشتگی های انجام شده که امروز ما بعد از ۳۵ سال در مقابل همه هجمه های دشمن ایستاده ایم .

وی افزود : دشمن تلاش می کند که این اقدام بزرگ فرهنگی را تضعیف کند و ما نباید فراموش کنیم چیزی که انقلاب را بیمه کرده فرهنگ ایثارگری است .

کریمی با تاکید بر اینکه در برابر جنگی که دشمن به راه انداخته باید فرهنگ ایثارگری را احیا کنیم ، خاطر نشان کرد : بزرگترین عملیات فرهنگی برای حفظ ارزش ها حرکت راهیان نور است که نسل جدید می تواند از نزدیک رشادت های رزمندگان را درک کند و با تفکر شهدا آشنا شود.

مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان با اشاره به اینکه امروز ثمره خون شهداء باعث سربلندی ما شده است ، تصریح کرد : امروز آمریکا اعلام می کند در اوکراین با ۵ هزار میلیارد دلار هزینه توانسته خواسته های خود را به بار نشاند ولی می بینیم که در خصوص ایران چندین برابر هزینه شده و نتوانستند کاری را از پیش ببرند .

وی در ادامه به راه اندازی فاز یک زائر سرای شهید باکری گلستان در جنوب کشور اشاره نمود و افزود : برنامه ریزی شده که عید امسال ۱۰ هزار نفر از بسیج محلات و همچنین حدود ۵ هزار دانشجو با همکاری بسیج دانشجویی به کربلای ایران اعزام می شوند .

جانشین سپاه نینوا استان گلستان درادامه اظهار داشت : در فاصله زمانی سال ۷۹ تا ۸۹ حدود ۴۲ هزار زائر به مناطق عملیاتی اعزام شدند و در ۳ سال اخیر حدود ۹۸ هزار زائر به راهی مناطق عملیاتی شده اند که این در نوع خود یک رکورد به حساب می آید .

وی تصریح کرد : عزت و اقتدار ما امروز به برکت خون شهداء است و دشمن بداند ما پای آرمانهای انقلاب و شهداء ایستاده ایم و لحظه ای از این مسیر غافل نخواهیم شد.

مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان در پایان تاکید کرد : ما در اردوگاه جنوب آمادگی پذیرایی از کاروانهای مردمی را داریم و برای این عزیزان امکان اسکان و تغذیه رایگان فراهم شده است . / گلستان ما

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.