این مطلب ۱۱۵ بار خوانده شده

تنها راه مقابله با رژیم صهیونیستی مبارزه مستمر تا پیروزی نهایی است

مسئول سازمان بسیج دانشجویی گلستان گفت: تنها راه مقابله با رژیم سفاک صهیونیستی را مبارزه مستمر تا پیروزی نهایی می‌دانیم و بر تسلیح داوطلبانه کرانه باختری تاکید داریم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از دانشجو ، علی لشکربلوکی مسئول سازمان بسیج دانشجویی گلستان، بیان داشت: حدود یک ماه است رژیم صهیونیستی بر اساس اشتباهات محاسباتی و توهمات باطلی که برای خود ایجاد کرده جنگ نابرابر علیه غزه را شروع کرده است.

وی افزود: رژیم منحوس صهیونیستی تصور می کرد در شرایط حاضر که جهان اسلام به درگیری های درونی با محوریت سوریه، لبنان، عراق و مصر گرفتار بوده و ضعف درونی که مقاومت غزه به دلیل شرایط محاصره به آن دچار شده بهترین فرصت جهت سامان دادن به زخم ها و برنامه های خود و برون رفت از چالش های درونی صهیونیست ها و جلوگیری از فروپاشی کابینه نتانیاهو است.

مسئول بسیج دانشجویی گلستان تاکید کرد: متاسفانه رژیم صهیونیستی با زیر پا گذاشتن قوانین و هنجارهای بین المللی و رفتار انسانی و با حمله عنان گسیخته به آمبولانس ها، نیروهای امدادی، مدارس، مساجد و بیمارستان ها و تعداد زیادی از غیرنظامیان اعم از کودکان، زنان و کهن سالان را به خاک و خون کشیده اند به این امید که بتوانند با افزایش آمار شهدا به تضعیف پایگاه اجتماعی مقاومت غزه دست یابند.

لشکربلوکی ادامه داد: به حمد الهی حمایت روزافزون مردم غزه و همراهی فلسطینیان کرانه باختری علیه صهیونیست ها بذر یاس را در دل های خام خیالان صهیونیستی پاشید.

جنگ غزه فرصتی جهت اثبات مجدد رهبری «جمهوری اسلامی» در جهان اسلام

وی خاطرنشان کرد: تشکیل جبهه مقاومت فلسطین یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی بوده و همه دنیا به برکت روز جهانی قدس به جبهه ای ضد استکبار و ضد صهیونیستی تبدیل شده است و روز به روز شاهد این هستیم که موازنه قدرت به سود جهان اسلامی در حال تغییر است و این جنگ تحمیلی علیه غزه قهرمان مانند جنگ های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و هشت روزه بر این مطلب مهر تایید خواهد زد.

جهان اسلام گورستان سیاست های آمریکا و اسرائیل خواهد شد

مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان همچنین بیان داشت: ما مطمئن هستیم سنت های الهی تحقق خواهد یافت و سرانجام جهان اسلام گورستان سیاست های آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم های مرتجع منطقه ای خواهد شد.

لشکربلوکی ادامه داد: امیدواریم این جنگ تحمیلی علیه مردم بی دفاع غزه نهایتا صهیونیست ها را به تکه تکه گشتن شیشه عمر خود نزدیک تر کرده و به موجودیت کثیفش خاتمه دهد.

وی در پایان گفت: همگام و همراه با رهبر معظم انقلاب، تنها راه رویارویی با این رژیم سفاک را مبارزه مستمر دانسته و بر تسلیح داوطلبانه کرانه باختری تاکید داریم./ دانشجو

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.