این مطلب ۱۳۶ بار خوانده شده
به همت دانشجویان بسیجی :

اعزام چهارمین گروه اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علی آبادکتول

چهارمین گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علی آباد کتول با بدرقه رییس و اعضای هیئت مدیره این واحد به روستای ماهستان این شهرستان اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

علیرضا لادن مقدم ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول در مراسم بدرقه دانشجویان با اعلام حمایت از حرکت های جهادی دانشجویان گفت: حرکت های جهادی دانشجویان در آغاز جوانی نه تنها گامی مهم در فقرزدایی از روستاهای محروم است، بلکه در خودسازی آن ها برای ادامه زندگی نیز اثرگذار خواهد بود.

وی در ادامه  بیان کرد :خوشحالم که در این واحد دانشگاهی دانشجویانی هستند که در کنار فعالیت های برجسته ی علمی، تابستان خود را وقف روستاهای محروم کرده اند تا بتوانند خدمتی به مردم رسانده و گره ای از کار آن ها بگشایند.

همچنین خانی مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد علی آبادکتول نیز در این رابطه گفت: در چهارمین اعزام اردوهای جهادی، ۱۶ نفر از خواهران دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی این واحد به مدت ۱۰ روز در مناطق محروم فعالیت می کنند.

خانی تصریح کرد:دانشجویان در این اردوها به برگزاری کلاس های آموزشی دینی، فرهنگی، بهداشتی و اقتصاد مقاومتی با محوریت خوداشتغالی خانواده ها می پردازند.

وی خاطر نشان کرد: پیش از این نیز گروه های جهادی دانشجویان این واحد به روستاهای دریا، سلمان فارسی و میان کاله اعزام شده بودند.

گفتنی است، دانشجویان جهادی این واحد دانشگاهی قبل از اعزام، ابتدا به همراه رییس و اعضای هیئت مدیره دانشگاه برای ادای احترام به مقام شهدا، در گلزار شهدای گمنام واحد حاضر شدند و سپس یکی از اعضای هیئت مدیره بسته های فرهنگی به این دانشجویان اهداء کرد.

اردوهای جهادی با رویکرد اجتماع محوری تابستان هر سال، در مناطق محروم برگزار می شود تا در قالب این اردوها روستاییان مناطق محروم از خدمات مناسب عمرانی و آموزشی و فرهنگی بهره مند شوند.

انتهای پیام /

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.