این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
معاون پرورشی آموزش و پرورش استان گلستان:

هدف از اعزام راهيان نور تغيير و تحولات اساسي است

معاون پرورشي آموزش و پرورش استان گلستان گفت : در راهیان نورما بایدبه اهداف خودمان برسیم وهدف اعزام کردن افراد نیست بلکه آن تغییرتحولات اساسی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، منصور عتیقی  معاون پرورشي آموزش و پرورش استان گلستان در همايش راهيان نور دانش آموزي در جمع مسئولين و مديران آموزش و پرورش استان اظهار داشت :تحولی که در آموزش و پرورش رخ داده است بسیار عالی است،بحث نظام سازی صورت گرفته است و با توجه به تفاهمی  که درآن وجود دارد ۷۰% کار مورد تائید همه است و هر ۵ سال یکبار مورد بررسی قرار می گیرد .

وي اذعان داشت : در سند بنیادی كه طراحي شده است مهمترین بحث تربیت است و در نظام تعریف شده دراین سند موضوع تربیتی جا افتاده است.

عتيقي درادامه افزود :آموزش وپرورش تعلیم را در متن تربیت می بیند و به آن سند بنیادی که تربیت است درمتن کارما قرار دارد.

وي با اشاره به حركت عظيم فرهنگي راهيان نور گفت : راهیان نور به عنوان یک کارخوب جا افتاده است و درکار کیفی یک حداقل کمیت نیاز داریم و راهیان نور به آن حداقل رسیده است.

 معاون پروشي آموزش و پرورش استان تصريح كرد : راهیان نور باید مثل یک کتاب باشد که برای آن رفتار تعریف شود و آخر سال نتیجه هدف را ببینیم و نيزنباید به کار کوچک قانع باشیم بلكه باید کاری کنیم که علاوه بر جدول  تعداد اعزام ها،جدول رفتاری داشته باشیم که آخر کار ببینیم چقدر تاثیرگذاربوده است.

وي در پايان گفت : ان شاءالله با برنامه ريزي هايي كه هم از جانب سپاه و آموزش پرورش استان قرار مي گيرد شاهدارتقاء سطح کیفی در راهيان نور دانش آموزي باشیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.