این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان:

راهيان نور سبب نهادينه كردن فرهنگ ایثار و شهادت می شود

مدير كل آموزش و پرورش استان گلستان گفت : حضور در مناطق دفاع مقدس و درس آموزي از استقامت تمام عیار شهدا و لمس واقعيات به افراد كمك مي كند تا ارتباط بهتري را برقرار كنند و اين يعني نهادينه كردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان می شود .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ عيسي پايين محلي مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان در همايش راهيان نور دانش آموزي در جمع مسئولين استاني اظهار داشت :تمام فعالیت ما در جمهوری اسلامی بر محورتربیت است بلکه تمام پیامبران نيزبرای تربیت آمدند تا بشر را براي اهداف والايي كه خداوند تعيين كرده اند تربيت كنند.

پايين محلي با اشاره به فرصتي كه در راهيان نور براي تربيت دانش آموزان فراهم مي گردد گفت : ما بايد با آشنایی دادن اين نسب با فضاو مکان عملیاتی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت آنها را به سفيران ارزشهاي دفاع مقدس تبديل كنيم.

وي همچنين اذعان داشت : هر چه کار ارزشی با دانش آموزان داشته باشیم ترویج را تبدیل به تامین و به تعمیق مي كندو دانش آموز ازآسیب دور می شود.

مدير كل آموزش و پرورش استان گفت : حضور در مناطق دفاع مقدس و درس آموزي از استقامت تمام عیار شهدا و لمس واقعيات به افراد كمك مي كند تا ارتباط بهتري را برقرار كنند و اين يعني نهادينه كردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان  می شود .

وي در پايان خاطر نشان كرد : بایدتمامي اهداف در راهيان نور منجر به  یک اصل اساسی باشد و آن اصل اساسی ولایت محوری است و ولایت فقیه باید همه ی محورها باشدزيرا ختم به ولایت فقیه ختم به رسول اکرم(ص) است و درنتیجه خدایی شدن است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.