این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
جانشین سپاه نینوا استان گلستان :

بيش از ۱۱۰۰۰ هزار دانش آموز به راهیان نور اعزام می شوند

جانشين سپاه نينوا گلستان گفت : در سال ۹۲ بيش از ۱۱۰۰۰ هزار دانش آموز را در قالب طرح درس آمادگي دفاعي از مهرماه سال جاري به مناطق عملياتي دفاع مقدس در جنوب اعزام خواهيم كرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ دكتر حسين كريمي اول در همايش راهيان نور دانش آموزي در جمع مديران استان گفت : ما باید تفکر و اندیشه الهی را که در برگرفته از شهادت است در لایه های جامعه رسوخ دهیم واگر می خواهیم فرامین رهبری تداوم داشته باشد چاره ای نداریم که این ارزشها و دستاورد ها را ادامه دهیم.

وي اذعان داشت :تکلیفمان از ما در این راه سلب نمی شود و بایستی بعنوان یک دُرّ گرانبها حتی فردی هم شده این راه را ادامه دهیم و تبلیغ نمائیم حتی شده در پایگاه و مسجد نشر وتعمیق دهیم .

كريمي اول تصريح كرد :این راه،راه روشنی است که باید به نسل آینده منتقل کنیم وبصیرت افزایی کنیم شک وشبهه نداریم محکم واستوارتر ادامه بدهیم ولو اینکه مورد تمسخر قرار بگیریم و تنها باشیم،باید ادامه دهنده ی این راه باشیم.

جانشين سپاه نينوا با اعلام اين مطلب گفت : در سال ۹۲ بيش از ۱۱۰۰۰ هزار دانش آموز را اعم از دختر و پسر در قالب طرح درس آمادگي دفاعي از مهرماه سال جاري به مناطق عملياتي هشت سال دفاع مقدس در جنوب اعزام خواهيم كرد.

وي در پايان خاطر نشان كرد : هيچ فرد يا گروهي ديگر نمي تواند مقابل راهيان نور بايستد زيرا اين حركت توسط خود شهدا مديريت مي شود و مديريتي الهي پشت سر ان قرار دارد و اگر افرادي نيز در اين بين پيدا شوند كه ساز مخالف بزنند شهداء و امام شهدا پاسخ آنها را خواهند داد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.