این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
مهر سال جاری؛

۱۷ کاروان دانش آموزی گلستان به راهیان نور اعزام می شوند

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان از اعزام ۱۷ کاروان راهیان نور دانش آموزی در اواسط مهر سال جاری خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

جواد فراهی، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان، گفت: راهیان نور در بین نوجوانان و جوانان دانش آموز نقش برجسته فرهنگ کشور است و توانسته تا به حال منشا خدمات بسیاری باشد.

وی افزود: از لحاظ روانشناسی ثابت شده دانش آموزانی که به تفکرات مقدس و انگیزه های دینی اهمیت می دهند بیشتر از گناه و تخلف در مصونیت هستند و راهیان نور دقیقا در همین مسیر برنامه ریزی شده است.

فراهی تصریح کرد: ۱۷ کاروان دانش آموزی از (۱۳ مهر تا ۸ آبان) سال جاری به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند. مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان خاطرنشان کرد: طرح ولایت دانش آموزان دختر نیز در اردوگاه شیرآباد انجام شده که ۲۵۰ دختر اعم از شیعه و سنی در این اردو حضور دارند.

وی ادامه داد: حضور جوانان و دانش اموزان در اردوهای هجرت نوید بخش است و شاهدیم که در بخش های مختلف مانند تعمیر و مرمت و رنگ امیزی مدارس و مساجد و اقدامات عمرانی کارهای خوبی توسط دانش اموزان انجام شده است.

فراهی افزود: مشغول کردن جوانان به کار و تلاش باعث می شود آنها با نحوه زندگی آشنا شده و به فکر پیشرفت و و توسعه شهر و استان خود باشند و روند خودکفایی خود را ادامه دهند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.