این مطلب ۱۲۷ بار خوانده شده
جواد فراهی : مجامع بین المللی در سیطره غرب و تفکرات منحوس صهیونیسم خود حامی تروریسم اند

دعوت از جامعه دانش آموزی و فرهنگیان استان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

فراهی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان ضمن دعوت از جامعه فرهنگیان ودانش آموزان استان بر تدارک روز قدسی باشکوهتر و جواب دندان شکن به رژیم جعلی اسرائیل وحامیان غربی و برخی کشورهای خود فروخته عرب و تحمیل شکستی دیگربه اسرائیل تاکید کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، سرهنگ جواد فراهی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی ، گفت : در پی شکست پی در پی نظامی در نبرد های۳۳ روزه و۲۲ روزه و همچنین به دنبال آن منزوی و مفقود شدن صهیونیسم اشغالگردر جهان سیاست و ارتباطات بین الملل ، منجر به انتقام و کینه توزی اسرائیل خون آشام نسبت به مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین خصوصا باریکه غزه گردید که با حمایت استکبار غرب بیش از۱۷روز همچنان در پی قتل و غارت مسلمین است و روی بسیاری از دیکتاتوری ها ووحشی های تاریخ را سفید نموده است ومتاسفانه عالی ترین مقام سازمان ملل متحد هم طرفدار ظالم شده واین کینه و دشمنی حاکی از عمق فاجعه دارد.

 وی افزود : مجامع بین المللی در سیطره غرب و تفکرات منحوس صهیونیسم شده و همواره آشکارا دست به ترور زده و خود حامی تروریسم می باشند.
فراهی با اشاره به بیانات رهبری بر" تنها علاجی که تا قبل از نابودی رژیم صهیونیستی وجود دارد مقاومت قاطع و مسلحانه است ، کسانی که علاقه مند به سرنوشت ملت فلسطین اند باید کرانه باختری را مثل غزه مسلح کنند "، افزود : پس باید به دنبال علاقه مندان و حامی سرنوشت فلسطین باشیم که متاسفانه بسیار کم اند.از جمله کشورهای عربی و برخی مسلمانان به سکوت نشسته و نظاره گرکودک کشی و قتل عام نسل فلسطینیانند.

وی با ابراز امیدواری به الطاف الهی ،شعور دینی، معنوی وسیاسی جامعه دانش آموزان و فرهنگیان عزیز استان  ان شاا... فردا در تدارک روزی قدسی باشکوهتر از سال های گذشته خواهیم بود تا جواب دندان شکنی به این رژیم جعلی و حامیان غربی و برخی کشورهای خود فروخته عرب خواهیم داد وشکستی دیگررا به اسرائیل تحمیل خواهیم کرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.