این مطلب ۱۰۹ بار خوانده شده
درخواست بسيج دانش آموزي از صاحبان بيان و قلم

به پيروي از بيان رهبري از اين پس رژيم صهيونيستي را رژيم كودك كش بناميد

.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از  پايگاه اينترنتي بسيج، بسيج دانش آموزي در پي جنايات وحشيانه رژيم صهيونيستي بيانيه اي را صادر كرد. 

در اين بيانيه آمده است: «آخرين پرده از جنايات ضد بشري اسراييل با كشتن كودكان و دانش‌آموزان و بمباران مدارس در مقابل چشم جهانيان نمايان شد.

قبل از اين نيز اسراييل حملات ديگري به بيمارستان‌ها و مساجد صورت داده بود كه با سكوت مدعيان حقوق بشر و دول عربي- غربي روبه‌رو شد از اين رو فضا را براي انجام جنايتي جديد مناسب ديده تا به زعم خود مقاومت مردم غزه را درهم شكند

. نتيجه سكوت مجامع بين‌المللي و دول مدعي حقوق بشر و انفعال دول عربي - اسلامي رنج و محنتي است كه كودكان معصوم و مادران مظلوم غزه تحمل مي‌كنند.

مشاهده كودكان خردسالي كه در سردخانه‌هاي غزه آغشته در خون خود در سكوتي حزن‌انگيز فرو خفته‌اند، چنان قلب انسان را به درد مي‌آورد كه ناخودآگاه بر بانيان و حاميان اين جنايات لعن و نفرين مي‌فرستند، و خشمي عميق و نفرتي عظيم وجود انسان را نسبت به رژيم جنايت‌پيشه و كودك‌كش صهيونيستي فرا مي‌گيرد.بمباران مدارسي كه در آن‌ها كودكان بي‌پناه و مادران رنج ديده پناه گرفته‌اند، ننگي ابدي براي رژيم نسل‌كش صهيونيستي و حاميان آن خواهد بود كه هيچ‌گاه از ياد ملل آزادي‌خواه جهان پاك نخواهد شد.

از اين رو شايسته است صاحبان قلم و سخن بعد از اين، به جاي استفاده از واژه «رژيم اشغالگر قدس يا رژيم صهيونيستي» از واژه «رژيم كودك‌كش صهيونيستي» براي معرفي اين رژيم خونخوار و خبيث استفاده كنند و اجازه ندهند جنايات هولناك آن از افكار عمومي جهان دور شود.

دانش‌آموزان ايران اسلامي نيز سال آتي تحصيلي را با ياد و نام دانش‌آموزان مظلوم و بي‌پناه غزه آغاز خواهند كرد، دانش‌آموزاني كه عده زيادي از آن‌ها شهيد و يا مجروح شده و آن‌هايي نيز كه سالم مانده‌اند مدرسه‌اي براي تحصيل ندارند زيرا رژيم كودك‌كش صهيونيستي اكثر مدارس غزه را بمباران و تخريب كرده است. لذا آزادي‌خواهان جهان و صاحبان قلم و تريبون موظفند با بهره‌گيري از تمام امكاناتي كه در اختيار دارند زمينه مجازات اين رژيم را در مجامع بين‌المللي فراهم كنند و اجازه ندهند گذشت زمان، رژيم كودك‌كش صهيونيستي را از مجازات برهاند.

درود خداوند برمقاومت مردم غزه! درود خدا بر كودكان معصوم و مادران مظلوم و شجاع غزه! سلام و درود خداوند بر رزمندگان شجاع مقاومت و ننگ و نفرين بر جانيان خونخوار و كودك‌كش صهيونيستي و حاميان پيدا و پنهان آن‌ها كه باعث ننگ بشريت هستند.

بسيج دانش‌آموزي

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.