این مطلب ۷۱ بار خوانده شده
سردار نقدي در يادواره نهصد شهيد صنوف غذايي كشور و دويست شهيد اصناف گيلان:

رمضان خونين غزه، نمايشگاه رسوايي حقوق بشر آمريكايي و اروپايي بود

رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: امروز عظمت شهدا، دنياي استكبار را به ذلت كشانده و سازمان ملل و شوراي امنيت كه در حقيقت سازمان مستكبرين و شوراي ضد امنيت هستند از صهيونيست ها تمام قد دفاع مي كنند، از اين رو بايد همه تلاش ما اين باشد كه حاصل اين يادواره هاي شهدا، اراده اي نو براي ادامه راه شهدا در عرصه هاي مختلف باشد.
نسخه مناسب چاپ

سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در يادواره ۹۰۰ شهيد اصناف غذايي كشور و ۲۰۰ شهيد اصناف گيلان كه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد رشت برگزار شد گفت: شهداي اصناف پديده اي استثنايي و منحصر به انقلاب اسلامي هستند. برخي بنا به علايق و انگيزه هاي خود به شغل نظامي گري و رزمندگي روي مي آورند و يا برخي به اجبار در ميدان جنگ و رزم احضار مي شوند، ولي در دفاع مقدس اصناف ما با وجود روحيه غير نظامي و اشتغال به كسب و كار در بازار، با رها كردن تمام تعلقات و وابستگي هاي خود و عرصه تجارت به ميدان دفاع و شهادت روي آورده اند.

سردار نقدي با اشاره به ۱۰ هزار شهيد اصناف در كشور و شهيد رمضان نوبخت كه در محل كارش توسط منافقين ترور شد اظهار داشت: اينها نشانه عظمت و اقتدار ايمان ملت است كه مي تواند انسان را در هر لباس و قشري به قله هاي اوج معنويت و انسانيت خود برساند. بايد به چنين مكتبي افتخار كرد.

وي به تصور غلط برخي مبني بر هدر رفتن خون شهدا با قبول قطعنامه ۵۹۸ در پايان جنگ اشاره نموده و افزود: نتيجه مقاومت و ايستادگي ملت ايران مصداق بارز اين سخن امام راحل است كه فرمودند: «جنگ ما فتح فلسطين و قدس را در پي خواهد داشت»، كه امروز شواهد آن با مقاومت جانانه ي مردم غزه ديده مي شود. ماه رمضان خونين غزه، نمايشگاه رسوايي حقوق بشر آمريكايي و اروپايي بود.

رييس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينكه تعداد خودزني ها و فرار سربازان اسرائيلي در ميدان نبرد نا برابر با مردم بي دفاع غزه از تعداد مجروحان جنگي آنها بيشتر است تاكيد كرد: ارتش صهيونيستي كه در گذشته به راحتي در لبنان تا بيروت پيشروي و يا صحراي سينا را به آساني فتح كرده بود، امروز در مقابل فلسطيني ‌ها خوار و ذليل شده است و ناكام از پيشروي صد متري در زمين غزه و از وحشت مقاومت اين مردم، انتشار آمار كشته شدگان خود، حتي شهروندانشان را در سانسور شديد خبري قرار داده اند.

وي ايستادگي مردم غزه را با تقديم دو هزار شهيد پس از حدود يك ماه مقاومت يادآور شده و تصريح كرد: خون شهدا باعث شد تا شعار نهضت عاشورا كه پيروزي خون بر شمشير است، در ميان ملت ها زنده شود و انسان ها را به توانايي هاي خود براي ايستادگي و مقاومت در برابر ظالمان آگاه نمود.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج ايستادگي مردم كشور را در طول دفاع مقدس يادآور شده و ادامه داد: آنان كه مي گويند در شرايط شعب ابيطالب هستيم و بايد با آمريكا سازش كنيم، اگر مقاومت و ايستادگي ملت ايران را فراموش كرده اند بايد از مقاومت و مظلوميت مردم غزه در برابر جنايت‌هاي رژيم غاصب صهيونيستي خجالت بكشند.

وي به ايستادگي مردم غزه پس از ده سال محاصره و حملات صهيونيست ها اشاره نموده و تاكيد كرد: امروز نبايد در مقابل دشمني كه بسيار حقير و زبون شده است كوتاه آمد بلكه بايد با عبرت از درس هاي گذشته، مقاومت را ادامه داده تا به هدف نهايي آن و فتح فلسطين دست يافت.

سردار نقدي با تشكر از بازاريان گيلان كه خاطره خط شكني خود در دفاع مقدس را با اهداي سلاح به مجاهدان فلسطيني در كرانه باختري زنده كردند، گفت: امروز بايد بازارهاي كشورهاي اسلامي نيز حتي با وجود فشارهاي دولت هاي سرسپرده كشورشان به ميدان آمده و مانند بازاريان گيلان و ملت ايران، براي تسليح مجاهدان فلسطيني در كرانه باختري تلاش كنند.

وي به پيش بيني كيسينجر مبني بر فروپاشي صهيونيسم تا ده سال ديگر اشاره نموده و خاطرنشان كرد: اظهارات اين نظريه پرداز صهيونيست براي دلداري صهيونيست ها ارائه شده، چراكه تشكيلات آنها زودتر از ده سال، فروخواهد پاشيد.

رييس سازمان بسيج مستضعفين با هشدار به دولتمردان اردن تاكيد كرد: دولت اردن بايد بداند كه صهيونيست ها از بين خواهند رفت و هر آنكه در كنار صهيونيست ها باشد، يقينا زير پاي ملت ها از بين خواهد رفت، پس بهتر است اردن راه را براي ابراز احساسات ملت خود و تسليح كرانه باختري باز كند.

وي در ادامه مهمترين وظيفه امروز مردم و مسئولين در داخل كشور را ايستادگي و مقاومت دانسته و خاطرنشان كرد: امروز مهمترين وظيفه بازاريان در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي، تحريم كالاهاي كشورهاي حامي صهيونيسم همچون فرانسه، انگليس، آلمان و ... مي باشد كه بايد در اين خصوص بازارهاي كشورهاي مسلمان را نيز آگاه كرد.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج با تاكيد بر رونق توليد داخلي و مصرف كالاي ايراني اظهار داشت: با وجود تمام تلاش ها، امروز كارخانجات و صنايع كشور با كمترين ظرفيت خود توليد مي كنند كه بايد با رونق توليد داخلي و بكارگيري سرمايه ها در توليد به جاي دلالي، اقتصاد مقاومتي را عملياتي نمود.

سردار نقدي در پايان سخنان خود تشكيل جبهه هاي مقاومت مردمي را در ايران، فلسطين، لبنان، سوريه و عراق يادآور شده و تصريح كرد: امروز عظمت شهدا، دنياي استكبار را به ذلت كشانده و حتي سازمان هاي به اصطلاح مدافع حقوق بشر، اما در اختيار قدرت هاي استكباري مثل سازمان ملل و شوراي به اصطلاح امنيت و در حقيقت ضد امنيت از صهيونيست ها تمام قد دفاع مي كنند، از اين رو بايد همه تلاش ما اين باشد كه حاصل اين يادواره هاي شهدا، اراده اي نو براي ادامه راه شهدا در عرصه هاي مختلف باشد./ بسیج

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.