این مطلب ۵۶ بار خوانده شده

همایش پیروی از زلال رهبری

همایش بسیجیان جامعه پزشکی شهرستان با پیام پیروی از گفتار زلال رهبری در انتخابات در سالن اجتماعات آموزش وپرورش برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج از بندر ترکمن ؛ حجه الاسلام غلامی نمایندگی ولی فقیه درسپاه نینوا استان زمینه تحقق حماسه سیاسی اقتصادی را کیفیت حضور و گستردگی مردم در انتخابات و انتخابی اصلح عنوان کرد و گفت : انتخابات تکلیفی در نظام اسلامی است که باعث تقویت دین اسلام وضربه ای به دهان دشمن درجهت خنثی کردن توطئه های آنان است.


غلامی در بیان ضرورت واهمیت انتخابات در کشور ادامه داد: این دوره از انتخابات به واسطه شرایط بین المللی ومنطقه ای وصف بندی جریانات سیاسی از اهمیت ویژه ای برخورداراست زمانی است که نظام با پیروی از مسیر مقاومت در برابر فشارهای اجتماعی واقتصادی ابرقدرتها واستکبارجهانی به قدرت برتر منطقه تبدیل شده ودشمن تمام توان خود را در خدمت تضعیف این انقلاب برداشته است تا جلو پیشرفت آن را بگیرد.


نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا تاکید کرد: ایران تاکنون با پرچمداری انقلاب اسلامی در جهان کشور را در جایی قرار داده که معادلات جهانی اش اثرگذارشده  و این به برکت خون شهدا ومقاومتی است که در برابر استکبار انجام گرفته است.

غلامی با تاکید اینکه دشمن از طریق بهم زدن انتخابات ،با نفوذ مهره های خود،قصد توقف نظام را داشته وبا امنیتی کردن مساله انتخابات قصد ریشه کنی انقلاب مارا دارد افزود:یک رای باطل ما انتخاب سرنوشت ساز ی در آینده مملکت دارد وما باید با حجت شرعی که همان قرآن کریم است رای اصلحی را به صندوق بیاندازیم.


ایشان همچنین  مهمترین ملاکهای رهبری  در مورد انتخاب اصلح را علم، تقوا، انقلابی بودن ،  امانتداربیت المال بودن، برخوردبا مفاسد اجتماعی واقتصادی ،شجاعت وپایبندی به اصول ورعایت اخلاقیات  ومواضع وحدت طلبانه ذکر کرد.

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.