این مطلب ۹۳ بار خوانده شده
کریمی اول در جلسه ستاد راهیان نور استان :

مدافعان حرم ثمره راهیان نور هستند / انتقاد از حضور کمرنگ مدیران در راهیان نور / رتبه برتر ستاد راهیان نور گلستان در کشور

جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: امسال سقف اعزام راهیان نور استان گلستان ۳۰ هزار نفر است که تا کنون ۹ هزار نفر به مناطق غرب و جنوب کشور اعزام شده‌اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان به نقل از گلستان ما ؛ سرهنگ حسین کریمی اول در جلسه ستاد راهیان نور ، اظهار کرد: راهیان نور حرکت مهمی در راستای تثبیت و تداوم فرهنگ جهاد و شهادت است.

وی با اشاره به اینکه ستاد راهیان نور در شهرستان‌ها با محوریت فرماندار و سپاه شکل می‌گیرد، بیان داشت: امسال در سه مقطع دانش آموزی، دانشجویی و بسیج محلات و اقشار اعزام راهیان نور داریم.

جانشین سپاه نینوا گلستان افزود: امسال ۲۱ هزار نفر دانش‌آموز به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند، تا این لحظه ۶ هزار و ۴۱۷ نفر به راهیان نور اعزام کردیم و همچنین قریب به ۲ هزار نفر دانشجو نیز به راهیان نور اعزام شدند.

سرهنگ کریمی اول ابراز کرد: پنج هزار و ۵۰۰ اعزامی مربوط به بسیج محلات و اقشار است که تابستان امسال دو هزار نفر از آنها به غرب کشور اعزام شدند و ۸۸۰ نفر نیز از اقشار متخصص هستند که اعزام خواهند شد.

وی اذعان کرد: امسال سقف اعزام راهیان نور استان گلستان ۳۰ هزار نفر است که تا کنون ۹ هزار نفر به مناطق غرب و جنوب کشور اعزام شده‌اند.

وی افزود: این حرکت تلنگری به گذشته است تا بدانیم از کدام نسل هستیم و فداکاری‌های گذشته را به یاد بیاوریم لذا هر کدام از حوادث گذشته کافی بود کشور را زیر و رو کند اما با کمک خداوند متعال، راهنمایی های امام راحل و حضور ملت، انقلاب اسلامی از این حوادث بسیار سخت پیروزمندانه بیرون آمد تا نقشه های دشمنان نقش برآب شود.

جانشین سپاه نینوا گلستان بیان داشت: باید به راهیان نور رفت و آن جغرافیایی را که عزت و افتخار را نصیب انقلاب اسلامی کرد از نزدیک مشاهده نمود لذا بحث راهیان نور را باید همیشه زنده نگه داریم و رشادت، ایثارگری و غیرت را به نسل‌ حال و آینده منتقل کنیم که اگر در آینده دشمنان کوچک‌ترین خطایی کردند، نسل آینده بداند که ریشه در آن رشادت‌ها دارد و بتوانند جانانه و غیرتمندانه با روحیه جهاد و شهادت طلبی مقابل دشمنان بایستند و آنان را بار دیگر مایوس کنند.

سرهنگ کریمی اول با اشاره به اینکه ثمره دفاع مقدس و حرکت راهیان نور در مدافعین حرم دیده می‌شود، یادآور شد: بسیاری از مدافعین حرم جنگ ایران و عراق را ندیدند و سنی نداشتند ولی بر اساس الگوی دفاعی ما در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس امروز مقابل تکفیری‌ها ایستادگی می‌کنند.

وی در ادامه افزود: یکی از نقاط ضعف استان گلستان حضور کمرنگ مدیران در راهیان نور است و با وجودی که از این مراسم حمایت می‌کنند ولی حضور خودشان در راهیان نور کمرنگ دیده می‌شود.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان  یادآور شد: خوشبختانه ستاد راهیان نور استان گلستان یکی از ستادهای برتر کشور محسوب می‌شود./بسیج نیوز

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.